Światłoterapia – jesteśmy w tym ekspertami

Na wstępie warto zaznaczyć, że Mooye Solar Studio® to marka gwarantująca najwyższą jakość świadczonych usług – światłoterapia bowiem stała się naszą pasją. Co więcej, staliśmy się liderem wśród polskich firm działających w branży. Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zdobyliśmy przez 21 lat i zaufaniu, którym obdarzyli nas klienci z nieskrywaną dumą możemy siebie nazwać ekspertem w naszej branży. Istotne jest dla nas to, by prężnie działające salony wychodziły naprzeciw wymaganiom naszych klientów. Dlatego też nasza oferta jest dopasowana do potrzeb osób korzystających z naszych usług w każdej lokalizacji.

Wyposażenie solarium

Oprócz tego regularnie uzupełniamy naszą ofertę o kosmetyki do solarium znanych marek. Ponadto pilnie śledzimy nowości pojawiające się na rynku, a nawet stworzyliśmy własną linię kremów do opalania w solarium marki Solar Revolution. Jednakże to było dla nas za mało i poszliśmy o krok dalej – posiadamy własne kolagenowe lampy sygnowane naszym logo. Dzięki temu prowadzimy sprzedaż hurtową na szeroką skalę.

Nasi klienci mają możliwość zakupu lamp, kosmetyków Solar Studio jak również ,,sprawdzenia” urządzeń najnowszej generacji, jakie tylko pojawiają się na rynku. Dodatkowo wprowadzamy alternatywne metody opalania w solarium – bez promieniowania UV. Wśród nich wymienić można rewelacyjne kabiny That’So Sun Make Up, służące do opalania natryskowego.

Oczywiście wszystkim partnerom biznesowym – naszym klientom, zapewniamy profesjonalny serwis Mooye Solar Studio. Dlatego też w każdej chwili jesteśmy gotowi usunąć usterkę, czy wymienić lampy. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jaki wpływ na samopoczucie naszych klientów ma światłoterapia i chcemy, by mogli z niej korzystać bez przeszkód.

Światłoterapia – co wyróżnia jej ekspertów?

Przede wszystkim jako pracownicy i współpracownicy Mooye Solar Studio codziennie z sukcesem kreujemy wizerunek firmy, która już od 2000 roku wyznacza trendy i kierunki rozwoju branży. Jest to możliwe dzięki regularnym szkoleniom, spełnianiu standardów i wymogów zgodnie z programem stworzonym przez markę Mooye Solar Studio®. Systematyczne spotkania pracowników wpływają na podnoszenie kwalifikacji, jakości obsługi, uzupełnienie wiedzy, jak również wzmacniają wzajemne relacje. Dzięki jasno określonym zasadom i zadaniowemu systemowi pracy zespół naszej firmy tworzą ludzie z pasją, dzięki czemu panuje pozytywna atmosfera.

Nasza historia

Na początku opowieści należy wrócić do rodzinnego miasta właścicielki – Agnieszki Hochel, a mianowicie do Włoszczowej. Bowiem to tu wszystko się zaczęło – w 2000 roku otworzyła pierwszy salon solarium. Mimo bardzo młodego wieku i braku doświadczenia uwierzyła, że z pomocą rodziny może odnieść sukces. Punktem zwrotnym okazała się miłość, która jak to zwykle bywa zmienia wszystkie plany, a konkretnie wyprowadzka do Kielc, małżeństwo i całkiem nowe życie, które tylko utwierdziło ją w przekonaniu, że warto realizować marzenia. Poza tym sentyment do pierwszego biznesu i wdzięczność do ludzi, którzy obdarzyli ją zaufaniem była motywacją, by stworzyć coś więcej. Przecież światłoterapia na najwyższym poziomie może być dostępna również dla mieszkańców innych miejscowości. I faktycznie wiara czyni cuda – otwarcie każdego kolejnego studio kończyło się sukcesem. W ten sposób powoli stworzyliśmy prężną sieć, jaką jest Mooye Solar Studio®

Chronologia wydarzeń

Na koniec pragniemy przedstawić najważniejsze momenty dla naszej firmy. 

2000 2005 2005
otwarcie solarium we Włoszczowej
ul. Czarnieckiego 5
PRZEJDŹ
otwarcie solarium w Kielcach
ul. Czarnowska 17
PRZEJDŹ
otwarcie solarium w Kielcach
ul. św. Leonarda 21
2006 2006 2007
otwarcie solarium w Kielcach
ul. Ewangelicka 2
PRZEJDŹ
otwarcie solarium w Jędrzejowie
ul. Armii Krajowej 2
PRZEJDŹ
otwarcie solarium w Kielcach
ul. Planty 16b
PRZEJDŹ
2008 2009 2010
otwarcie solarium w Kielcach
ul. 1 maja 129
PRZEJDŹ
zakup pierwszego solarium Ergoline Sun Angel huczne obchody 10-lecia firmy Solar Studio
2011 2011 2013
otwarcie solarium w Busko-Zdroju
ul. Mickiewicza 9
PRZEJDŹ
zakup automatycznej kabiny do opalania natryskowego
That So’ Sun MakeUp
przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej
w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością
2014 2015 2016
otwarcie solarium w Kielcach
ul. Wapiennikowa 14
PRZEJDŹ
wprowadzenie marki Solar Studio na rynek franczyzowy oficjalny deal lamp, urządzeń opalających
2017 2018 2019
wprowadzenie na polski rynek nowej linii kosmetyków –
Solar Revolution Princess
otwarcie solarium w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. 3 Maja 5
PRZEJDŹ
otwarcie solarium w Starachowicach
ul. Piłsudskiego 41
PRZEJDŹ
2019 2021 2021
otwarcie solarium w Kielcach
ul. Massalskiego 8c
PRZEJDŹ
otwarcie solarium w Skarżysku-Kamiennej
ul. Marszałka Piłsudskiego 31a
PRZEJDŹ
otwarcie solarium w Pabianicach
ul. Zamkowa 4
PRZEJDŹ
2022
otwarcie solarium w Łodzi
ul. Piotrkowska 295
PRZEJDŹ