Lokalizacja

Zapraszamy do najlepszego solarium w Łodzi, które znajdziesz w centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej 295 w kompleksie “Ogrody Geyera”. Bez większych problemów dojedziesz tu samochodem (czeka na Ciebie przestronny parking) lub np. tramwajem (przystanek Piotrkowska-Czerwona znajduje się zaledwie 100 m dalej i obsługuje linie nr 2, 3, 6, 7 i 11). Jeśli zatem mieszkasz na osiedlu Retkinia lub Bałuty serdecznie zapraszamy do nas.

Zalety dobrego solarium

Przede wszystkim solarium oraz gabinet światłoterapii wyposażyliśmy w aż 10 kabin leżących i stojących. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż to najnowocześniejsze urządzenia zgodne z normą „0,3” (Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, by lampy montowane w łóżkach nie przekraczały mocy 0,3 W/m2). Dodając do tego nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz odpowiednio przeszkolony i bardzo pomocny personel otrzymasz gwarancję:

  • skutecznych sesji światłoterapii,
  • bezpiecznego i zdrowego opalania,
  • wysoką jakość świadczonych usług
  • i najwyższy poziom komfortu podczas trwania sesji (wrażenia jakich doznasz będą niezapomniane).

Z nami poprawisz koloryt i gładkość swojej skóry, czym z całą pewnością zachwycisz znajomych. Zapewniamy, że miejsca szczególnie wrażliwe (twarz, dekolt, nogi) zostaną odpowiednio nawilżone i zrewitalizowane. To jednak nie jedyne korzyści wynikające z wizyty w dobrym solarium, ponieważ wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy również w tym miejscu gabinet światłoterapii. Korzystny wpływ leczenia światłem na funkcjonowanie ludzkiego organizmu został udowodniony naukowo. Jeśli zatem chcesz zachęcić organizm do zrzucenia zbędnych kilogramów, cieszyć się zdrowszym snem, ukoić skołatane nerwy i wzmocnić układ odpornościowy to fototerapia jest idealnym dla Ciebie rozwiązaniem. Poczuj jej zbawienną moc.

Dodatkowe usługi

Co więcej, w ofercie salonu nie mogło zabraknąć możliwości zakupu specjalistycznych kosmetyków do opalania naszej własnej marki Solar Revolution. Kremy i balsamy zapewniają skuteczną ochronę przed promieniowaniem oraz odpowiednie nawilżenie skóry, co znacznie przyspiesza jej regenerację. Oprócz tego polecamy produkty marki MOOYE, które świetnie sprawdzą się jako prezent dla bliskiej sercu osoby:

  • ekskluzywne perfumy,
  • świece zapachowe,
  • woski kominkowe
  • czy zawieszki do samochodów.

Godziny otwarcia

Nasze drzwi są otwarte we wszystkie dni tygodnia. Oznacza to, że salon jest również czynny w niedziele. Możesz zatem wybrać najbardziej dogodny dla siebie termin na wizytę i chwilę relaksu.

Jeśli szukasz profesjonalnego solarium w Łodzi to już je znalazłaś. Przyjdź do nas, a my zadbamy o Ciebie w sposób kompleksowy.