Cennik

  • 2,60 zł

Solarium w Pabianicach mieści się w centrum miasta w jednym z odrestaurowanych budynków należących do nieistniejącej już fabryki włókienniczej Krusche & Ender na ulicy Zamkowej. Bez trudu można dojechać do nas własnym autem, ponieważ miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem* lub komunikacją miejską (warto wówczas wysiąść na przystanku tramwajowym „Zamkowa – św. Jana”). W niedalekiej odległości znajduje się tętniące życiem centrum handlowe Tkalnia. Dlatego też po skorzystaniu z seansu światłoterapii w solarium można spokojnie udać się na zakupy.

Opalanie w solarium w Pabianicach

Jednym z najczęściej wybieranych przez naszych Klientów łóżek solaryjnych jest model MegaSun P9 Porsche. W czym tkwi jego wyjątkowość? Urządzenie posiada cztery opalacze do twarzy i dekoltu oraz 2 opalacze do ramion. Dzięki temu uzyskuje się równomierną i zdrowo wyglądającą opaleniznę. Uczestnik seansu ma zapewnione maksimum komfortu. Dla odświeżenia rozpylana jest bowiem mgiełka wodna, a dla ukojenia skołatanych nerwów aromatyzuje się powietrze. Co więcej, ma okazję oglądania niesamowitego pokazu świetlnego. Łóżko posiada aż 25 programów, dzięki którym każdego dnia może wyglądać zupełnie inaczej.

Dla miłośników opalania na stojąco polecamy solarium MegaSun Tower T200. Dzięki specjalnej płycie wibracyjnej możesz w trakcie opalania wykonywać ćwiczenia fitness. Upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu – zyskasz piękną opaleniznę i zadbasz o swoją kondycję fizyczną. Jeśli z kolei zależy Ci na intensywnej pielęgnacji skóry całego ciała (a nie tylko twarzy) zachęcamy do skorzystania z solarium Ergoline Prestige LightVision. Ma ono jeszcze jedną ważną zaletę – można regulować intensywność promieniowania UV w zależności na którą część ciała ma padać.

Powyższe modele nie wyczerpują jednak całej oferty. W sumie dla naszych Klientów przygotowaliśmy siedem różnych stanowisk służących do terapii światłem w solarium. Jest w czym wybierać, a najlepiej przekonać się o tym samemu.

Pozostała oferta salonu

Podobnie, jak pozostałe nasze salony (np. solarium w Łodzi, które jest nieopodal) również i solarium w Pabianicach posiada szeroki wybór kosmetyków do opalania własnej marki Solar Revolution. To produkty najwyższej jakości, poddane dokładnym testom dermatologicznym. Oprócz nich można zakupić również bardzo trwałe perfumy inspirowane znanymi i cenionymi na całym świecie markami (Christian Dior, Hugo Boss, Calvin Klein, Dolce&Gabbana itp.), świece sojowe, woski zapachowe czy perfumowane zawieszki do samochodu.

Niezwykły gość w solarium w Pabianicach

Dowodem na to, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie świadczy obecność w pabianickim salonie gwiazdy popularnego programu telewizyjnego pani Dagmary Kaźmierskiej. „Królowa Życia” wybrała kolagenową terapię światłem, by poprawić kondycję swojej skóry i duszy. Może i Ty się na nią skusisz? Serdecznie zapraszamy.

 

 

* Obecnie ulica Zamkowa jest przebudowywana. W związku z pracami niestety chwilowo parking przed budynkiem nie jest dostępny. Za utrudnienia przepraszamy.