Lampy kolagenowe w solarium Ergoline Beauty Angel

Solarium Ergoline Beauty Angel i jego lampy kolagenowe otwierają zupełnie nowe możliwości w dziedzinie zabiegów kosmetycznych. Dzieje się tak dlatego, że to niezwykle innowacyjne urządzenie odmłodzi i zregeneruje nie tylko konkretny fragment, ale całe ciało! Czyste światło kolagenowych lamp Beauty Light umożliwia efektywne odmładzanie skóry, ponieważ światło jest absorbowane przez fibroblasty i stymuluje w nich wytwarzanie kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W rezultacie otrzymujemy świetlistą i jędrną skórę na całym ciele. Co więcej, urządzenie nie emituje w tym programie promieni UV, a co za tym idzie nie opala.

Zalety kolagenowych lamp

Zalet naświetlania światłem czerwonym emitowanym przez lampy kolagenowe jest bardzo dużo. Po pierwsze jest to skuteczne zahamowanie procesu starzenia się, po drugie – spłycanie blizn i rozstępów, po trzecie – redukowanie cellulitu. Kolejnym plusem, czwartym, jest uzyskanie efektu liftingu nie tylko skóry twarzy, szyi i dekoltu, ale całego ciała. I to jeszcze nie koniec listy, bowiem dodać do niej należy jeszcze:

  • spłycanie zmarszczek,
  • rozjaśnienie przebarwień,
  • przyspieszenie gojenia się ran,
  • odbudowywanie włókien kolagenowych,
  • łagodzenie objawów trądziku
  • i leczenie alergii skórnych.

Jak działa światłoterapia solarium?

Leczenie światłem czerwonym związane jest z przenikaniem odpowiedniej długości fali do wnętrza skóry, bez jej przegrzania! Mowa tu o nawet kilku milimetrach. W trakcie zabiegu dochodzi do pobudzenia różnego rodzaju przemian biologicznych i chemicznych oraz mechanizmów transportu substancji odżywczych zachodzących na poziomie komórek. Głównym skutkiem jest dostarczenie im energii w postaci ATP, które mogą spożytkować na swoje potrzeby – to poprawia i usprawnia ich funkcjonowanie.

Jaki efekt dają lampy kolagenowe?

Dla potwierdzenia skuteczności terapii światłem odmładzającym poniżej pragniemy zaprezentować zdjęcia wykonane przez zabiegiem oraz po nim. Ergoline Beatu Angel działa na prawdę cuda.

Gdzie można skorzystać z solarium kolagenowego?

Solarium kolagenowe oferują tylko najlepsi. Serdecznie zapraszamy do naszego bezpiecznego solarium w Łodzi w Ogrodach Geyera  na ul. Piotrkowskiej 295. Więcej informacji o salonie Mooye Solar Studio możesz znaleźć TUTAJ.