Sprzedaż hurtowa wyposażenia solarium to jedna z form naszej działalności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży (ponad 21 lat na rynku) oraz wiedzę o najnowocześniejszych technologiach z zakresu opalania. Wszystko to w połączeniu z niezawodnością i szybkością działania sprawia, że Mooye Solar Studio Sp. z o.o. to poważny partner biznesowy. Dlatego też warto nam zaufać, a najlepszym tego dowodem jest prężnie rozwijająca się sieć salonów solarium pod szyldem Mooye. Co więcej, współpracujemy z renomowanymi markami (np. solaria Ergoline). Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować urządzenia solaryjne najwyższej jakości w bardzo korzystnych cenach. Pragniemy wspomnieć również o tym, że zakup kremów do opalania w solarium, zamienników perfum światowych marek czy luksusowych zapachów do samochodu dokonywany jest bezpośrednio od producenta. To wszystko bowiem produkty naszej marki Mooye! Z pełną ofertą można zapoznać się w sklepie internetowym mooye.com.pl.

sprzedaż hurtowa wyposażenia solarium

Sprzedaż hurtowa wyposażenia solarium – oferta

Jeśli prowadzisz salon światłoterapii, solarium, salon kosmetyczny lub inną działalność handlową z zakresu health & beauty zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej i ciekawej oferty. Sprzedaż hurtowa wyposażenia solarium i innych produktów obejmuje:

  • solaria leżące Ergoline i MegaSun;
  • solaria stojące MegaSun;
  • urządzenia do światłoterapii;
  • lampy solaryjne i do fototerapii;
  • profesjonalne kosmetyki do solarium marki własnej Solar Revolution (w tym bronzery i utrwalacze);
  • zamienniki perfum takich marek, jak Dolce&Gabbana, Christian Dior, Hugo Boss, Giorgio Armani, Yves Saint Laurent, Lancome, Carolina Herrera, Calvin Klein, Paco Rabanne, Versace czy Gucci;
  • luksusowe zapachy do samochodu Mooye;
  • perfumowane świece sojowe;
  • woski kominkowe.

Współpraca z Mooye Solar Studio

Na koniec pragniemy podkreślić, że do każdego klienta hurtowego podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na negocjację cen, ale prosimy pamiętać, że im większe zamówienie tym zadanie jest łatwiejsze. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, potrzebujecie fachowej porady w doborze odpowiedniego wyposażenia solarium czy też chcielibyście jeszcze o coś dopytać prosimy o kontakt: mailowy serwis@solarstudio.com.pl lub telefoniczny 697 121 324. Nasi przedstawiciele handlowi rozwieją wszelkie wątpliwości. Mooye Solar Studio umożliwi rozwój Państwa firmy. Z nami sprostacie konkurencji, dzięki czemu poczyniona inwestycja szybko się zwróci.