Solarium Ergoline to synonim nowoczesnego, ultra komfortowego i przede wszystkim bezpiecznego opalania o każdej porze roku. Biorąc pod uwagę design można je porównać do prawdziwego dzieła sztuki. Dzięki takiemu urządzeniu Państwa klienci cieszyć się będą naturalnie wyglądającą opalenizną i właściwie zrewitalizowaną skórą. Ponadto odprężą się w trakcie seansu, a to jest przecież bardzo istotne w dzisiejszym zabieganym świecie. Co za tym idzie upieką dwie pieczenie na jednym ogniu i częściej będą chcieli skorzystać z uroków terapii światłem w solarium. Większe zyski są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko postawić na właściwą markę!

Zalety solarium Ergoline

Właścicielem marki Ergoline jest Grupa JK z siedzibą główną w Windhagen w zachodnich Niemczech. Dzięki dostarczaniu na rynek bardzo wysokiej jakości sprzętu, szybkiemu wprowadzaniu innowacji i rozbudowanej sieci serwisowej zdobyła uznanie w branży solaryjnej. Co więcej, stała się liderem, a posiadanie jej urządzeń pozwala na uzyskanie przewagi nad konkurencją.

Najważniejsze jest jednak to, że oprócz właścicieli gabinetów światłoterapii solarium Ergoline kochają też klienci indywidualni. Za co? Lista zalet jest długa, ale znaleźć na niej można następujące systemy:

  • Body Wave Light (ergonomiczne kształty leżanki zapewniają komfort opalania również na brzuchu),
  • Multi Relax (podgłówek, wygodne podłokietniki oraz podpórki pod stopy pozwalają się odprężyć),
  • Balanced Tan (równomierne rozłożone lampy maksymalizują efekt końcowy),
  • Shoulder Tanner (ramiona są idealnie opalone),
  • Climatronic (temperaturę można regulować zgodnie z preferencjami poszczególnych klientów, dzięki czemu leżanka i powietrze w środku zamkniętego tunelu będą idealnie schłodzone),
  • Aqua Fresh (mgiełka wodna dostarcza potężną dawkę orzeźwienia),
  • Aroma (aromatyzowane powietrze pobudza wszystkie zmysły),
  • Silent Cooling (zażywaniu relaksu sprzyja niezwykle cicho pracująca wentylacja),
  • 3D-Sound (ulubione utwory brzmią jak w sali koncertowej),
  • Voice-Guide (obsługa solarium i serwisowanie nigdy nie było prostsze),
  • LED Light Show (klient jest świadkiem niesamowitego pokazu świetlnego, a ponadto istnieje możliwość ustawienia własnej animacji),
  • NFC Connect (na karcie klienta można zapisać ustawienia danego urządzenia, by przy kolejnej wizycie nie wprowadzać ich od początku).

Dlaczego warto zakupić solarium Ergoline z Solar Studio Sp. z o.o.?

Naszym klientom oferujemy urządzenia do światłoterapii i opalania w solarium tylko i wyłącznie najnowszej generacji. Poza tym wieloletnia współpraca ze światowymi markami umacnia co raz bardziej naszą pozycję na rynku. Zatem jako jeden z leaderów w sprzedaży łóżek do opalania w solarium mamy możliwość stworzenia naszym Klientom najkorzystniejszych ofert. W razie zainteresowania którymś z modeli marki Ergoline zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr 697 121 324 lub mailowego serwis@solarstudio.com.pl. Ponadto prowadzimy również sprzedaż sprzętu solaryjnego marki MegaSun. Ofertę urządzeń można znaleźć TUTAJ.

 

Łóżka do opalania – wybrane modele

 

Prestige Lightvision

Solarium Ergoline Prestige Lightvision

Model ten charakteryzuje wyjątkowy design i innowacyjna technologia. Przede wszystkim urządzenie posiada niezwykle atrakcyjne wnętrze, które gwarantuje elegancję i wysoką wydajność. Prawdziwy komfort zapewnia bezpieczne, efektywne opalanie oraz pielęgnację skóry. Ponadto dwa duże ekrany dotykowe, Surround Cooling Plus, Cinematic Sound System, Beauty Light LED Complete, Hybrid Shoulder Tan oraz zdalny dostęp to tylko kilka funkcji tego niezwykłego urządzenia, które świadczą o jego najwyższej jakości.

Solarium Ergoline Prestige 1600

Solarium Ergoline Prestige 1600

Z pewnością wśród zalet nowego Prestige 1600 należy wymienić niepowtarzalny design, który wzbudza pożądanie wśród najbardziej wymagających klientów. Następnie na uwagę zasługuje system LED Light Show. Dzięki niemu stać się możemy uczestnikami niesamowitej gry świateł. Bez dwóch zdań topowy model 1600 wyznacza nowe standardy opalania. Unikalne połączenie promieni UV i światła czerwonego zapewni atrakcyjną i długotrwałą opaleniznę, dbając o skórę klienta. Na koniec wymieńmy ergonomiczne leżanki wyposażone dodatkowo w wygodny zagłówek, łokietniki i podpórki na stopy. Seria Prestige to synonim komfortu i funkcjonalności. 

Ergoline Sun Angel

Solarium Ergoline Sun Angel

SUN ANGEL to gwarancja uzyskania złocistej opalenizny przy jednoczesnym wyeliminowaniu ryzyka poparzenia słonecznego. Dzięki specjalnym czujnikom aplikowana jest właściwa dla danego klienta dawka promieniowania UV (tzn. taka, jaką skóra jest w danej chwili w stanie przyjąć). Pożądany efekt pojawia się znacznie szybciej ku uciesze klientów i jest bardziej trwały. To jednak nie wszystko, bowiem każdy seans w tym solarium aktywuje witaminę D3, odpowiedzialną m.in. za odporność organizmu. A zatem dzięki temu urządzeniu można zyskać jeszcze więcej!

Solarium Ergoline Prestige 1400

Solarium Ergoline Prestige 1400

Model ten to prawdziwy crème de la crème wśród łóżek do opalania w solarium. Został wyposażony w wiele nowinek technologicznych takich, jak chociażby system NFC, który przypadnie do gustu wszystkim jego użytkownikom. Możliwość zapisania indywidualnych ustawień seansu na karcie klienta sprawia, że kolejne wizyty są jeszcze bardziej przyjemne. Z kolei Intelligent Performance Technology pozwala na znacznie szybsze uzyskanie opalenizny. Jest ona również intensywniejsza. Dzieje się tak za sprawą specjalnie ułożonych lamp w tunelu. 

Affinity 990

Solarium Ergoline Affinity 990

Łóżko do opalania Affinity 990 wyposażone zostało w technologię Dynamic Performance. Ma ona na celu zapewnienie jak najwyższej wydajności lamp. Oprócz tego Ultra Performance Plus, na który składają się 4 opalacze i 3 dodatkowe lampy spaghetti UVB gwarantuje idealnie opaloną skórę twarzy. Z kolei wszystkie zmysły w trakcie sesji opalania pobudzi funkcja Aroma. Klientowi przez cały czas towarzyszyć będą ulubione zapachy. 

Solarium Ergoline Prestige 1100

Solarium Ergoline Prestige 1100

Ergoline Prestige 1100 to nowoczesne, komfortowe urządzenie opalające. Z pewnością  spełni wszelkie wymagania klientów, nawet tych VIP. Z kolei elegancki design połączony z intrygującą grą świateł w postaci funkcji LED Light Show pozwala bez trudu dopasować łóżko do wystroju każdego salonu.

Ergoline Excellence 800

Solarium Ergoline Excellence 800

Solarium z wieloma udogodnieniami, dzięki którym opalanie w nowej normie 0.3 to prawdziwa przyjemność. Cechą charakterystyczną urządzenia Ergoline są ergonomicznie ukształtowane płyty akrylowe, co zapewnia ułożenie ciała w odprężającej pozycji. Profil leżanki Body Wave Light w Ergoline Excellece umożliwia komfortowe opalanie zarówno na plecach, jak i na brzuchu. Funkcja Balanced Tan, stanowi nowy etap w rozwoju technologii opalania.

Solarium Ergoline Evolution 660

Solarium Ergoline Evolution 660

Model ten to klasyk nad klasykami marki Ergoline. Posiada wiele walorów. Po pierwsze gwarantuje niezrównaną moc opalania. Po drugie solarium posiada funkcję Aqua Fresh & Aroma zapewniającą uczucie świeżości, a także neutralizowanie specyficznego zapachu skóry powstającego w trakcie opalania. W dodatku za uzyskanie wyjątkowo równomiernej opalenizny odpowiada funkcja Balanced Tan.