Sami ufamy najlepszym, dlatego też w wielu naszych salonach można napotkać solarium MegaSun. Właścicielem tej marki jest niemiecka firma KBL z siedzibą w Dernbach, której początki sięgają roku 1993. Bez wątpienia przedstawiciele tej nacji słyną na całym świecie z niezwykłej precyzji. I faktycznie takie właśnie są solaria i urządzenia kolagenowe MegaSun – doskonałe w każdym calu.

Co wyróżnia solarium MegaSun od innych?

Każde łóżko do opalania sygnowane marką MegaSun charakteryzuje wysoka jakość wykonania, ale wieloletnia obecność na rynku i ugruntowana na nim pozycja pozwala zachować korzystne dla Klientów ceny. To bardzo istotne zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Producent stale śledzi nowinki technologiczne i wprowadza je do swoich produktów, aby opalanie w solarium było jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim następujące udogodnienia:

  • Intellisun – umożliwia klientowi samodzielny wybór odpowiedniego trybu opalania w zależności od indywidualnych preferencji i efektu, który chce uzyskać;
  • Rubin-Collagen-Booster – dba o właściwe nawilżenie i rewitalizację skóry, która po seansie w solarium może stać się jedwabiście gładka;
  • ColorMotion – pozwala na ustawienie kolorów do nastroju klienta;
  • AquaCool – wytwarza delikatną, orzeźwiającą mgiełkę, dzięki której klient doznaje ukojenia;
  • Aroma – relaksuje klienta za sprawą aromatyzowanego powietrza;
  • cpiEnergy – zapewnia niezwykłą żywotność lamp;
  • electronicPower –zmniejsza zużycie energii;
  • evoSystem – odpowiada za jeszcze bardziej równomierne opalanie;
  • pureAir – dostarcza najonizowane powietrze, pozbawione dość specyficznego zapachu wytwarzającego się w czasie sesji;
  • x-traTan – opala plecy jeszcze bardziej równomiernie.

Współpraca z Solar Studio Sp. z o.o.

Od wielu już lat współpracujemy z marką MegaSun. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne warunki zakupu łóżek do opalania i kabin stojących, które znajdują się w dalszej części materiału. Oczywiście poniższa lista nie jest pełna. W związku z tym jeśli interesuje Was inny model solarium MegaSun prosimy o kontakt mailowy serwis@solarstudio.com.pl lub telefoniczny 697 121 324.

 

Łóżka do opalania

 

Solarium MegaSun P9 Porsche

Solarium MegaSun P9 Porsche

To urządzenie jest na miarę XXI wieku. W sposób unikatowy połączono w nim nowinki technologiczne z oryginalnym kształtem. Nic dziwnego, że innowacyjny design zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Najważniejsze jest jednak to, że urządzenie zapewni intensywną opaleniznę, przy jednoczesnej pielęgnacji twarzy i dekoltu. Dodatkowo rozbudowany, intuicyjny panel sterowania, aqua cool, dodatkowe funkcje Bluetooth gwarantują prawdziwy komfort opalania.

Solarium MegaSun Alpha 7900

Solarium MegaSun Alpha 7900

W tym przypadku mamy do czynienia z nowoczesnym, wręcz oszałamiającym urządzeniem. Lista zalet jest długa. Zacznijmy od potężnych rozmiarów, zachwycających kształtów, niespotykanej dotąd wydajności i komfortu użytkowania. Ponadto ergonomiczny i intuicyjny wyświetlacz umieszczony został na zewnętrznej obudowie solarium.  Istnieje możliwość wyboru indywidualnych ustawień przed każdą sesją opalania. Intellisun zapewni klientom pełną swobodę zgodnie z własnymi życzeniami. Co istotne, użytkownik może wybrać właściwy dla siebie program opalania, zaczynając od delikatnego programu opalania BASIC, poprzez MEDITERRANEAN aż do intensywnego CARIBIC. Oprócz tego 6 lamp pigmentujących p2 dostarcza dodatkową dawkę UVB dla perfekcyjnej długotrwałej opalenizny. Zapewnia również bio-pozytywne efekty dzięki syntezie witaminy D.

Solarium MegaSun 6800

Solarium MegaSun 6800

MegaSun 6800 to eleganckie, wygodne solarium. Zostało wyposażone w funkcję AquaCool. Dwie specjalne dysze wytwarzają w trakcie seansu mgiełkę wodną, dzięki której użytkownik ma szansę się zrelaksować. Mgiełka ta odświeża i jednocześnie rewitalizuje. Z kolei funkcja VoiceGuide zapewnia uczucie komfortu. Przyjemny głos informuje klienta w przystępny sposób o funkcjach obsługi solarium. Dzięki temu eliminuje się możliwość wystąpienia pomyłki i gwarantuje dobre samopoczucie!

Mega Sun 6900

Solarium MegaSun MegaSun 6900

To solarium doceniane przez klientów, gdyż jego bogate wyposażenie sprawia, że sesje bezpiecznego opalania w nowej normie 0.3 to prawdziwy relaks. Funkcja pureAir oferuje odświeżanie w dosłownym tego słowa znaczeniu, bowiem zjonizowane tj. oczyszczone powietrze, redukuje uciążliwe i nieprzyjemne zapachy powstające podczas opalania oraz działa ożywczo i biopozytywnie na cały organizm.

Mega Sun 5600

Solarium MegaSun MegaSun 5600

Dynamiczne kształty i proporcje, wyrafinowane szczegóły – MegaSun 5600 oferuje wszystko czego można oczekiwać od urządzeń najwyższej klasy. To bez dwóch zdań wspaniałe połączenie wysokiej jakości i komfortu. W szczególności na uwagę zasługuje atrakcyjny panel świetlny na froncie urządzenia oraz delikatne podświetlenia dolnej części, które wspaniale podkreślają nowoczesne kontury. Jednakże w MegaSun 5600 piękny design dostarcza wiele więcej. Czytelny i przyjazny dla użytkownika panel sterowania oraz przestronne wnętrze zapewniają poczucie wolności i komfortu.

 

Solarium stojące

 

Solarium stojące Pure Energy 5.0

Solarium MegaSun Pure Energy 5.0

Wzbudzająca zachwyt – nowa kabina MegaSun pureEnergy 5.0 łączy w sobie nowoczesną technologię z oszałamiającym designem. Zapewnia przede wszystkim maksymalną moc opalania i pełen komfort przy jednoczesnej redukcji zużycia energii i emisji ciepła. W rezultacie jest mega wydajna! Dzięki zastosowaniu nowego, estetycznego i prostego w obsłudze panelu sterowania KBL7, solarium pureEnergy posiada najbardziej inteligentne sterowanie spośród wszystkich kabin opalających. Wnętrze urządzenia również stanowi jego atut – ergonomiczne uchwyty zapewniają wygodę, a podświetlany, akrylowy sufit z unikalnymi elementami graficznymi, wprowadza użytkownika w wyjątkowy klimat.

Solarium stojące Tower Pure Energy T230

Solarium MegaSun Tower Pure Energy T230

Ta wyjątkowa tuba o oryginalnym kształcie i wykończeniu spełni wymagania najbardziej wymagających klientów. Cechuje ją wszechstronność zastosowania, bowiem z powodzeniem może uszczęśliwiać zarówno klientów salonu solaryjnego, jak i centrum fitness. 52 lampy o długości 200 cm zapewniają niesamowitą moc. Co więcej, innowacyjna wentylacja bodyCool dostarcza przyjemne odczucie chłodu w trakcie opalania, natomiast soundSystem wspomaga wrażenie pełnego komfortu.