MOOYE SOLAR STUDIO

EKSPERT W DZIEDZINIE ŚWIATŁOTERAPII

Własna i dobrze prosperująca firma? To Twoje marzenie, ale… boisz się niepowodzenia i związanego z wprowadzeniem jej na rynek ryzyka. Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Możemy spełnić Twoje marzenie i sprawić, że Twoja firma już od początku będzie odnosić sukcesy i przynosić oczekiwane zyski, dzięki franczyzie. Franczyza to Twój własny biznes, ale działający pod szyldem renomowanej i uznanej już na rynku marki. Termin pochodzi z języka angielskiego i oznacza długofalową współpracę między niezależnymi przedsiębiorcami – franczyzodawcą a franczyzobiorcą, podczas której franczyzodawca nie tylko użycza franczyzobiorcy swojego znaku firmowego, ale również przekazuje wiedzę na temat prowadzenia firmy. Franczyzobiorca może liczyć na stałą pomoc handlową, techniczną oraz w postaci szkoleń z zakresu prowadzonej działalności.

Jedną z żelaznych zasad na rynku jest: "Kto się nie wyróżnia, ten znika w otchłani". By istnieć na rynku należy się wyróżniać, do czego my nieustannie dążymy. Reagujemy na potrzeby naszych klientów, wybiegamy im naprzeciw. Działamy na zasadzie partnerstwa. Potrzeby naszych klientów są naszymi potrzebami. Wierzymy, że osobiste relacje odgrywają decydującą rolę dla zapewnienia pozytywnego wspólnego rozwoju. Sukcesy możliwe do osiągnięcia są tylko na drodze wzajemnej współpracy. Dajemy swoim klientom i współpracownikom swoje zaangażowanie, pracowitość, dodatkową dozę lojalności, zaufania i otwartości. Jeśli szukasz dobrego pomysłu na biznes to właśnie znalazłeś! Fundamentalną cechą systemu franczyzowego Mooye Solar Studio® jest zobowiązanie franczyzodawcy Mooye Solar Sudio Sp. z o.o. do przekazywania franczyzobiorcy swojego know-how (wiedzy o prowadzeniu salonu ) w sposób ciągły przez cały okres obowiązywania umowy. Z kolei franczyzobiorca będzie miał obowiązek stosowania się do reguł działania wyznaczonych przez franczyzodawcę w sposób uzgodniony pomiędzy stronami w umowie franczyzowej. Franczyzobiorca ma do dyspozycji Podręcznik Operacyjny Systemu Mooye Solar Studio®, a nad jego działalnością cały czas czuwa Dział Rozwoju Sieci Mooye Solar Studio® , gotów w każdej chwili służyć pomocą i wsparciem. Franczyzobiorca jest zobowiązany do uiszczenia opłat lub innych świadczeń finansowych na rzecz franczyzodawcy. Opłaty są tak kalkulowane, aby nie obciążały nadmiernie budżetu salonu franczyzobiorcy. Ponadto przed podpisaniem umowy franczyzowej franczyzobiorca otrzymuje, a następnie analizuje model finansowy salonu, w związku z czym nie ma możliwości, aby jakakolwiek opłata na rzecz franczyzodawcy nie została z góry przewidziana.


Wskazówki na dobry początek

Zacząć należy od odpowiedniej lokalizacji, a więc miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych, z parkingiem jak najbliżej lokalu, w centrum miasta lub galerii handlowej o minimalnej powierzchni 60m2 - byłoby to optymalne rozwiązanie. W przypadku otwarcia salonu Mooye Solar Studio zwrotu zainwestowanych kosztów można spodziewać się w ciągu trzech lat - w przypadku nowego salonu. Choć niewykluczone, że Tobie ten cel uda się osiągnąć wcześniej. Istniejące już solarium, które rozpocznie współpracę z Mooye Solar Studio® może liczyć na dużo szybszy zwrot inwestycji, gdyż wkład finansowy będzie znacznie niższy.