Lokalizacja

Mooye Solar Studio jest już obecne w 9 miastach w dwóch województwach (łódzkim i świętokrzyskim). Nasze salony solarium znajdziesz w Łodzi, Pabianicach, Starachowicach, Kielcach, Busku-Zdroju, Skarżysku-Kamiennej, Ostrowcu Świętokrzyskim, Jędrzejowie i Włoszczowej. Jesteśmy czynni siedem dni w tygodniu. Wybierz zatem dogodną dla siebie lokalizację.

Zdrowe solarium

Dobre solarium to takie, które gwarantują bezpieczne opalanie. Spełniając wymagania naszych klientów, wprowadziliśmy do salonów normę „0,3” rekomendowaną przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Co to oznacza? W stosowanych przez nas lampach promieniowanie UVB zostało zredukowane do poziomu naturalnej mocy promieni słonecznych, przy zachowaniu poziomu promieni UVA odpowiedzialnych za brązowienie skóry. Dzięki temu zyskujesz zdrową, piękną opaleniznę bez podrażnienia skóry. 

Solarium kolagenowe

Urządzenie Beaty Angel to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą poprawić kondycję swojej skóry. Zastosowano w nich bowiem lampy kolagenowe odmładzające i regenerujące całe Twoje ciało. Więcej informacji o ich zbawiennym wpływie znajdziesz TUTAJ.

Terapia światłem w solarium

Niewątpliwą zaletą naszych salonów stanowią sesje światłoterapii. Dzięki nim poprawisz swoje zdrowie fizyczne oraz zadbasz o psychikę. W razie pytań lub wątpliwości co do tego czy terapia kolorami będzie dobrym dla Ciebie rozwiązaniem zapewniamy profesjonalną pomoc personelu. Z chęcią doradzimy i wybierzemy to, co dla Ciebie najlepsze.

Opalanie natryskowe

Nie wszyscy mogą cieszyć się cudownie prezentującą się opalenizną bowiem źle reagują na promieniowanie UV. Z myślą o takich właśnie osobach udostępniliśmy opalanie natryskowe. Zabieg wykonuje się na stojąco w specjalnie przystosowanej do tego celu kabinie. Skórę pokrywa się delikatnym odcieniem brązu dobieranym indywidualnie do karnacji klienta. Używany do tego preparat nie wywołuje alergii czy podrażnień, jest zatem w pełni bezpieczny.

Solarium Ergoline

Łóżka Ergoline wytyczają nowe standardy w technologii opalania w solarium. Zapewniają szczególnie atrakcyjną i trwałą opaleniznę wraz z pielęgnacją skóry. Ponadto umożliwiają personalizację ustawień, by wybrać swój rodzaj opalenizny za naciśnięciem jednego przycisku. Twoja skóra zasługuje na to, co najlepsze. Nasze salony solarium czekają właśnie na Ciebie!