voucher do solarium

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy ofertę specjalną – voucher do solarium. Wśród jego niewątpliwych zalet należy wymienić to, że może opiewać na dowolną kwotę. Zależy ona bowiem tylko od Ciebie. Co więcej, wykorzystać można go w konkretnym salonie Mooye Solar Studio. Dokładne adresy i numery telefonów znajdziesz TUTAJ. Jego ważność wynosi 6 miesięcy od daty zakupu. Karta podarunkowa nie podlega zwrotowi.

Z jakiej okazji i komu można podarować voucher?

Ten wyjątkowy bon to idealny prezent na każdą okazję i dla każdego, kto pragnie posiadać pięknie opalone ciało. Zbliżają się urodziny lub imieniny wyjątkowej dla Ciebie osoby? A może będziesz świętować rocznicę znajomości lub ślubu? Szukasz czegoś wyjątkowego dla dziewczyny, chłopaka, siostry, szwagierki, bratowej? Nie zastanawiaj się dłużej. Właśnie rozwiązaliśmy Twój problem. Wystarczy już tylko skontaktować się z jednym z naszych 14 salonów i zamówić gift voucher. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż kolejny materialny upominek. Uśmiech na twarzy osoby obdarowanej gwarantowany. Takim prezentem pokażesz, jak bardzo leży Ci na sercu jej dobre samopoczucie.

Co należy zrobić, by zrealizować voucher do solarium?

Po pierwsze trzeba przyjść z kartą do solarium. Po drugie posiadacz bonu podarunkowego w trakcie jego realizacji musi podać swoje imię i nazwisko. Na koniec pozostaje już tylko wybrać na co konkretnie przeznaczyć voucher, a możliwości jest sporo, przykładowo: terapia światłem, kolagenowe lampy…