Po dwuletniej przerwie w 2021 roku otworzyliśmy dwa kolejne salony – solarium Pabianice (informacje o nim możesz znaleźć TUTAJ) i solarium Skarżysko. Lokal mieści się przy głównej arterii – al. Marszałka Piłsudskiego, blisko skrzyżowania z ul. Armii Krajowej. Parking znajduje się wzdłuż alei po drugiej stronie. Tuż przy naszym salonie znajduje się przejście dla pieszych. Dojazd zatem własnym autem nie powinien przysporzyć trudności.

Wyposażenie solarium Skarżysko

Zależy nam na tym, by marka Mooye Solar Studio była utożsamiana z bezpiecznymi solariami, dlatego też w naszych salonach znaleźć można tylko najnowocześniejszy sprzęt do światłoterapii. Do dyspozycji mieszkańców Skarżyska-Kamiennej i okolicznych miejscowości oddaliśmy w sumie 6 urządzeń opalających renomowanych marek (5 łóżek oraz kabinę do opalania w pozycji stojącej).

Na szczególną uwagę zasługuje solarium Ergoline Prestige Lightvision. Ponad 200 diod LED Beauty Light zamontowanych zostało w taki sposób, by światło rozkładało się jeszcze bardziej jednorodnie. Dbają o to, by skóra miała zapewnioną odpowiednią pielęgnację, zwłaszcza w miejscach newralgicznych takich, jak twarz, dekolt czy ramiona. W jaki sposób? Poprzez zwiększenie produkcji tlenu. Przy okazji wspomaga proces brązowienia bez konieczności podkręcania mocy promieniowania. Korzystając z tego właśnie urządzenia każdy uzyska pożądany efekt bez względu czy ma być łagodny, czy bardziej intensywny.

Co jeszcze oferujemy?

Oferta naszego salonu nie ogranicza się tylko do usług z zakresu opalania. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów umożliwiamy zakup kosmetyków do solarium. Są to m.in. bronzery, przyspieszacze, utrwalacze, a nawet kremy chroniące tatuaże przed utratą koloru. Oprócz tego posiadamy szeroki wybór bardzo trwałych zamienników markowych perfum sygnowanych naszą marką. Już nie musisz co miesiąc odkładać zarobionych pieniędzy, by móc cieszyć się jednym flakonikiem od Caroliny Herrery, Christiana Diora, Dolce&Gabbana, Giorgio Armaniego czy Calvina Kleina. Dzięki nam możesz mieć je wszystkie na raz! Co więcej, ulubione nuty mogą Ci również towarzyszyć w aucie dzięki perfumowanym zawieszkom zapachowym. Zarówno panie, jak i panowie mają w czym wybierać. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz również w naszym sklepie internetowym – mooye.com.pl. Złożone tam zamówienie możesz odebrać osobiście w solarium Skarżysko. Wówczas niezależnie od wartości koszyka nie ponosisz kosztów przesyłki. Czekają tam na Ciebie kuszące rabaty.