Cennik

  • 2,50 zł

Rok 2019 dla sieci Solar Studio był niezwykle owocny, bowiem zostały otwarte dwa kolejne salony, a jednym z nich było solarium Starachowice (drugie to solarium w Kielcach na ul. Massalskiego – więcej o nim TUTAJ). Mieści się ono tuż obok Punktu Pobrań Diagnostyki, na parterze bloku mieszkalnego. Od samego początku, podobnie jak inne nasze punkty, cieszy się ogromnym uznaniem Klientów. Zwracają uwagę m.in. na przemiłą i pomocną obsługę, niezwykły komfort opalania, znakomite wyposażenie solarium oraz dbałość o czystość i higienę. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie na profilu naszego salonu w popularnej mapce Google. Warto przekonać się na własnej skórze o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy!

Sprzęt, którym dysponuje solarium Starachowice

Opalanie w pozycji leżącej umożliwia pięć niezwykle komfortowych łóżek do opalania marki Ergoline i Soltron. Wśród nich znajduje się chociażby solarium Ergoline Affinity 900. Płyta akrylowa posiada ergonomiczne kształty i zintegrowany z nią podgłówek. O wymarzoną opaleniznę na Twojej twarzy dbają cztery opalacze wraz z trzema lampami spaghetti. Funkcja Shoulder Tan z kolei zapewnia odpowiedni koloryt skóry na ramionach. Oprócz tego Comfort Cooling + sprawia, że we wnętrzu urządzenia panuje przyjemna temperatura. Natomiast 1400 diod LED gwarantuje niesamowite widowisko – pokaz świetlny składający się z 200 kolorów w przeróżnych animacjach. Na koniec warto wspomnieć o tym, że istnieje możliwość podłączenia własnego smarfona, by słuchać w trakcie seansu swoich ulubionych utworów. Wszystko to sprawia, że każda minuta spędzona w solarium Ergoline należy do niezwykle przyjemnych. Z kolei na zwolenników opalania na stojąco czeka ultra nowoczesna kabina MegaSun Tower T230. Jak zatem widać każdy jest w stanie znaleźć idealne dla siebie urządzenie.

Pragniemy podkreślić, iż zależy nam na bezpieczeństwie naszych Klientów, dlatego też stawiamy na najlepszych producentów. Sprzęt jest regularnie serwisowany i czyszczony. Posiada także wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty.

Szeroki wybór kremów do opalania w solarium

Decydując się na opalanie w solarium nie wolno zapominać o właściwej pielęgnacji skóry przed i po seansie. Nasi pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą i chętnie udzielają porad z tego zakresu. Umożliwiamy również zakup na miejscu kosmetyków Solar Revolution. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują chociażby:

Perfumeria Mooye

Kolejnym atutem solarium Starachowice jest szeroki wybór perfum inspirowanych znanymi i lubianymi markami. Sami je tworzymy, by mieć pewność, że dostarczamy naszym Klientom tylko to, co najlepsze. Podobnie jak perfumowane zawieszki samochodowe, woski kominkowe i świece sojowe. Wszystkie te produktu dostępne są również w naszym sklepie internetowym: mooye.com.pl. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Złożone w nim zamówienie można bezpłatnie odebrać w naszym salonie w Starachowicach!