Cennik

  • 2,30 zł

Solarium w Jędrzejowie to nasz piąty salon w województwie świętokrzyskim. Bez przerwy świadczy usługi na najwyższym poziomie od 2006 roku. Mieści się na skrzyżowaniu dwóch ulic: Armii Krajowej i Stefana Okrzei. Obok niego z myślą o naszych zmotoryzowanych Klientach zostały przygotowane bezpłatne miejsca parkingowe.

Wyposażenie salonu

Salon w Jędrzejowie zasługuje na miano bezpiecznego solarium. Znajdują się w nim urządzenia najlepszych producentów (MegaSun i Ergoline). W dodatku spełniają wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia. Pragniemy podkreślić, że są one regularnie sprawdzane i serwisowane.

Do dyspozycji naszych Klientów znajdują się dwa solaria stojące oraz trzy łóżka do opalania. Wśród nich znalazło się urządzenie MegaSun 6800. Posiada niebywałą moc, a to za sprawą 48 lamp i 4 opalaczy twarzy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii zapewnia wysoki komfort użytkowania (chociażby za sprawą uwalnianej w trakcie sesji przyjemnej chłodzącej bryzy).

Kosmetyki do opalania w Mooye Solar Studio w Jędrzejowie

Oferujemy na miejscu zakup specjalistycznych kosmetyków do opalania w solarium m.in. Soleo czy SuperTan. Jednakże bazując na bogatym i długoletnim doświadczeniu w branży firma Mooye stworzyła własną markę kremów Solar Revolution. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. W naszej ofercie nie zabrakło bronzerów czy kremów z efektem tingle. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą w ich doborze i udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie nasuwające się pytania.

Produkty perfumowane w solarium w Jędrzejowie

Poza tym solarium w Jędrzejowie to również perfumeria. Posiadamy szeroki wybór wód perfumowanych inspirowanych znanymi i uwielbianymi na świecie zapachami. Cechuje je niebywała trwałość i projekcja. Ceny zaczynają się już od 29,90 zł! U nas zaopatrzysz się również w: