Cennik

  • 2,50 zł

Po Włoszczowie, Jędrzejowie i Kielcach przyszedł czas na dalszą ekspansję naszej sieci. W 2011 roku otworzyliśmy solarium w Busku-Zdroju. To nasz ósmy z kolei salon. Mieści się na samym początku bardzo urokliwej al. Mickiewicza, która prowadzi prosto do parku zdrojowego.

Największe atuty solarium w Busku-Zdroju

Może nie jest to duży salon, ale niewątpliwym atutem solarium w Busku-Zdroju jest fachowa i zawsze uśmiechnięta obsługa (co potwierdzają chociażby opinie zamieszczone na popularnej mapce googlowskiej), a także sprzęt najnowszej generacji. Oferujemy Klientom urządzenia tylko sprawdzonych producentów. Udostępniliśmy nie tylko łóżka do opalania Ergoline, ale i solarium stojące MegaSun. Każdy zatem znajdzie coś dla siebie. Oprócz tego na miejscu istnieje możliwość zakupu kosmetyków do solarium. Posiadamy szeroki wybór bronzerów, aktywatorów, kremów nawilżających czy też chroniących tatuaże. Produkty naszej marki, tj. Solar Revolution, można zakupić także w naszym sklepie internetowym mooye.com.pl.

Koloroterapia w solarium sieci Mooye

U nas nie tylko można zdobyć piękną, złocistą opaleniznę. Zapraszamy także na koloroterapię. O zbawiennym wpływie kolorowego światła na ludzkie ciało i umysł wiedziano już w czasach starożytnych. Nie jest to zatem tani chwyt marketingowy. Wybierając naszą ofertą można poprawić sprężystość skóry, pozbyć się drobnych zmarszczek, a także wzmocnić swoją kondycję psychiczną. Szczegółowych informacji chętnie udzielą na miejscu nasi pracownicy.