Cennik

  • 2,50 zł

Solarium we Włoszczowie to pierwszy salon sieci Mooye Solar Studio. Mieści się zaledwie 70 m od płyty rynku, czyli w samym sercu miasta. Jego otwarcie nastąpiło w 2000 roku, a w 2021 roku przeszedł gruntowną metamorfozę. Oznacza to, że w tym miejscu świadczymy usługi z zakresu światłoterapii, opalania i pielęgnacji skóry już od ponad 22 lat! I nie zamierzamy na tym poprzestać.

Dostępne urządzenia solaryjne

Zainwestowaliśmy w najnowsze urządzenia renomowanych marek (Ergoline, MegaSun), jakie są dostępne na europejskim rynku. Oferujemy trzy łóżka do opalania, a także dwa solaria stojące, które oczywiście spełniają rygorystyczne zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia. Nasz sprzęt jest regularnie serwisowany, a po każdym seansie dokładnie dezynfekowany. Robimy wszystko, by nasi Klienci czuli się w naszym salonie bezpiecznie i komfortowo.

Na szczególną uwagę zasługuje solarium MegaSun 7900 Alpha Intellisun. Opala w sposób perfekcyjny, dzięki m.in. lampom pigmentującym i dodatkowym opalaczom ramion. Użytkownik sam może wybrać program opalania – od delikatnego do intensywnego. Posiada dwa panele sterowania – wewnątrz i na zewnątrz urządzenia. Dzięki temu obsługa sprzętu nie była jeszcze nigdy tak prosta i przyjemna. Co więcej, posiada system ACS, który zapewnia idealną temperaturę w trakcie seansu – od początku do końca. Natomiast aromatyzowane powietrze, wspaniała gra kolorów i odczuwanie wibracji muzyki pozwalają w pełni się zrelaksować.

Solarium we Włoszczowie – tu kupisz kosmetyki i perfumy Mooye

W każdym naszym salonie (adresy możesz znaleźć TUTAJ) istnieje możliwość zakupu kosmetyków pielęgnacyjnych. Posiadamy szeroki wybór bronzerów do solarium, przyspieszaczy opalania, kremów chroniących tatuaże, z efektem tingle (dzięki któremu promieniowanie UV przenika jeszcze głębiej przez warstwy skórne), odżywczych i nawilżających. Dostępne są w małym poręcznych saszetkach o pojemności 15 ml lub większych tubach o pojemności 200 ml.

Oprócz tego w solarium we Włoszczowie oferujemy perfumy inspirowane światowymi markami. Zachwycają swoją niezwykłą trwałością i projekcją. Dzięki niskiej ceny można wyposażyć się w całkiem pokaźną kolekcję zapachów Mooye – każdy na inną okazję. Polecamy także perfumowane świece sojowe, woski zapachowe oraz zawieszki samochodowe. Tak, znane i lubiane perfumy mogą zagościć w Twoim aucie już dziś.

Wszystkie produkty marki Mooye dostępne są w naszym sklepie internetowym: mooye.com.pl. Oferujemy bezpłatną dostawę już od 149,90 zł. Zamówienie możesz również odebrać w naszym solarium. Zachęcamy do zakupów.