O nas

SOLAR STUDIO

EKSPERT W DZIEDZINIE OPALANIA

Solar Studio® - to marka gwarantująca najwyższą jakość usług i lider wśród polskich firm działających w branży solariów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zdobyliśmy przez 18 lat i zaufaniu, którym obdarzyli nas klienci, z dumą możemy siebie nazwać ekspertem w branży solaryjnej. Prężnie działające salony wychodzą naprzeciw wymaganiom naszych klientów. Nasza oferta jest dopasowana do potrzeb osób korzystających z naszych usług w każdej lokalizacji.

Regularnie wprowadzamy nowości kosmetyczne znanych marek solaryjnych. Stworzyliśmy własną linię kosmetyków, własne lampy sygnowane naszym logo, co pozwala nam na prowadzenie sprzedaży hurtowej na szeroką skalę.

Nasi klienci mają możliwość zakupu lamp, kosmetyków Solar Studio jak również ,,sprawdzenia” urządzeń najnowszej generacji, jak tylko pojawiają się na rynku solaryjnym. Dzięki nowoczesnej, rewelacyjnej kabinie That'So Sun Make Up dbamy o alternatywne opalanie – bez promieniowania UV.

Wszystkim partnerom biznesowym – naszym klientom, zapewniamy profesjonalny serwis Solar Studio, przygotowany by w każdej chwili usunąć usterkę, wymienić lampy.

Co nas wyróżnia?

Jako pracownicy i współpracownicy Solar Studio codziennie z sukcesem kreujemy wizerunek firmy, która już od 2000 roku wyznacza trendy i kierunki rozwoju branży solaryjnej. Jest to możliwe dzięki regularnym szkoleniom, spełnianiu standardów i wymogów zgodnie z programem stworzonym przez markę Solar Studio®. Systematyczne spotkania pracowników wpływają na podnoszenie kwalifikacji, jakości obsługi, uzupełnienie wiedzy, jak również wzmacniają wzajemne relacje. Dzięki jasno określonym zasadom i zadaniowemu systemowi pracy zespół naszej firmy tworzą ludzie z pasją,dzięki czemu panuje pozytywna atmosfera...

Historia

Początki Solar Studio sięgają do rodzinnego miasta właścicielki - Agnieszki Hochel, która właśnie we Włoszczowie w 2000 roku otworzyła pierwszy salon solarium. Mimo bardzo młodego wieku i braku doświadczenia uwierzyła, że z rodzinną pomocą może odnieść sukces. A jak wiecie wiara czyni cuda... Punktem zwrotnym okazała się miłość, która jak to zwykle bywa zmienia wszystkie plany. Wyprowadzka do Kielc, małżeństwo i całkiem nowe życie utwierdziło ją w przekonaniu, że warto realizować marzenia. Sentyment do pierwszego biznesu i wdzięczność do ludzi, którzy obdarzyli ją zaufaniem była motywacją, by stworzyć coś więcej – i tak każde kolejne studio otwierane z sukcesem powoli stworzyło prężną sieć, jaką jest Solar Studio®

Chronologia: