profesjonalne solarium - pytania
Profesjonalne solarium – 10 najczęściej zadawanych w nim pytań
27 lutego 2023
jak opalić nogi w solarium
Jak skutecznie opalić nogi w solarium?
18 kwietnia 2023
Show all

Solarium Ergoline Beauty Angel – wszystko co musisz wiedzieć

solarium Ergoline Beauty Angel

Jednym z wiodących producentów sprzętu używanego w branży beauty&wellness jest niemiecka firma JK Group. Dostarcza ona najnowocześniejsze rozwiązania do ponad 50 krajów na świecie, a czyni to od ponad 40 lat. Tak bogate doświadczenie pozwala stale udoskonalać proponowane przez nią rozwiązania i uzyskiwać coraz lepsze rezultaty światłoterapii. Na szczególną uwagę zasługuje solarium Ergoline Beauty Angel. W niniejszym materiale postaramy się przybliżyć sposób działania tego urządzenia i korzyści płynące z odbywanych sesji.

Ergoline Beauty Angel – sposób działania

Chcąc wytłumaczyć sposób działania solarium Ergoline Beauty Angel należy cofnąć się do czasów szkolnych i lekcji biologii. Nasza skóra składa się z trzech warstw: naskórka, który jest widoczny gołym okiem, skóry właściwej i tkanki podskórnej. Skóra właściwa utworzona jest z tkanki łącznej, a w niej najliczniejszą grupę komórek stanowią fibroblasty. To one odpowiedzialne są za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które z kolei decydują o sprężystości skóry i braku zmarszczek. Chcąc zatem zachować młodzieńczy wygląd należy zadbać o odpowiednią ilość wymienionych powyżej składników w skórze pobudzając do działania wspomniane fibroblasty. I to jest właśnie zadanie solarium Ergoline Beauty Angel. Urządzenie wyposażono w specjalne lampy kolagenowe Beauty Light. To innowacyjne rozwiązanie emituje światło docierające do głębokich warstw skóry, w tym właśnie do fibroblastów, które je pochłaniają. W ten prosty, nieinwazyjny sposób w skórze pojawiają się m.in. nowe włókna kolagenowe. Dzięki nim drobne zmarszczki zostają spłycone, a Ty czujesz się młodziej. I to bez bólu oraz blizn. Najistotniejsze w tej metodzie jest to, że nie maskuje oznak starzenia, ale działa w bezpośredni sposób na przyczynę takiego stanu rzeczy. Efekty przez to będą widoczne znacznie dłużej. Co więcej, pobudza metabolizm skóry do tego stopnia, że wzmacnia działanie profesjonalnych kosmetyków i pozwala osiągnąć lepsze rezultaty.

Lampy kolagenowe a opalanie w solarium

Solarium Ergoline Beauty Angel oprócz lamp kolagenowych posiada również lampy UV. Dzięki temu może pracować w kilku różnych trybach w zależności od potrzeb i preferencji Klienta. Jeśli zdecyduje się na sesję Pure Beauty to włączone zostaną tylko i wyłącznie lampy kolagenowe. Skóra tym samym nie zostanie opalona. Można też wybrać opcję Sun & Beauty. Wówczas na zakończenie delikatnej sesji opalającej skóra zostanie poddana działaniu światłu kolagenowemu. Zapobiegnie to jej wysuszeniu i doda blasku. Warto jeszcze dodać, że dzięki specjalnym czujnikom moc lamp jest dostosowywana automatycznie do każdego Klienta. Oznacza to, że w trakcie seansu emitowana jest taka ilość promieniowania jaka jest bezpieczna dla Jego skóry.

Relaks na najwyższym poziomie – solarium Ergoline Beauty Angel

To jeszcze nie koniec zalet opisywanego urządzenia. Sesja w solarium Ergoline Beauty Angel to przyjemność w czystej postaci. Liczne udogodnienia i nowinki technologiczne pozwalają się odprężyć i zrelaksować, co w dzisiejszym niezwykle zabieganym świecie jest na wagę złota. I tak, ergonomiczna leżanka zapewnia komfortową pozycję ciała przez całą sesję. O odpowiednią temperaturę powietrza i płyty akrylowej dbają funkcje Comfort Cooling i Climatronic Plus. Z kolei moduł Aqua Fresh zapewnia potężną dawkę orzeźwienia. Mgiełkę wodną można skierować zarówno na całe ciało, jak i np. tylko na twarz. Wszystko zależy od potrzeb Klienta. Dodatkowym atutem jest aromatyzowane powietrze, które rozbudzi zmysły. Co więcej, istnieje możliwość podłączenia smartfonu lub karty SD z ulubionymi utworami. Opcja 3D Sound pozwala na uzyskanie przestrzennego dźwięku słuchanej w trakcie seansu muzyki.

Badania naukowe

Jest wiele urządzeń na rynku, które reklamowane są jako skuteczny sposób na zatrzymanie procesu starzenia się skóry i zachowanie młodzieńczego wyglądu. Ale ile z nich może poszczycić się naukowo udowodnioną skutecznością? Niewiadomo, ale jednego jesteśmy pewni – solarium Ergoline Beauty Angel zostało poddane testom przez lekarzy z Uniwersytetu w Ulm w południowych Niemczech. Wyniki przeprowadzonych badań klinicznych zostały opublikowane w branżowym czasopiśmie „Fotomedycyna i chirurgia laserowa”. Możesz zapoznać się z nimi TUTAJ. Jasno z nich wynika, że regularny udział w sesjach zwiększa produkcję kolagenu w skórze, poprawia jej strukturę, zmniejsza szorstkość, a także redukuje drobne zmarszczki.

Istnieje zatem sprawdzony sposób na poprawę wyglądu i kondycji skóry bez konieczności korzystania z kosztownych i nie raz bolesnych zabiegów. Urządzenie dostępne jest w salonie Mooye Solar Studio w Łodzi. Umów się na seans już dziś i zaskocz swoich najbliższych zniewalającą urodą. Dane kontaktowe do solarium znajdziesz TUTAJ.