1. Niniejszy Regulamin zawiera zasady korzystania z usług salonów MOOYE SOLAR STUDIO- firma : SOLAR STUDIO Sp. z o.o.
 2. Klienci korzystający z zabiegów światłoterapii oraz z urządzeń solarium zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania obowiązującego Regulaminu.
 3. W celu założenia ,,konta” Klienta, obsługi i realizacji rezerwacji klienci podają pracownikom salonów swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, adres poczty e-mail, dzień i miesiąc urodzenia. Podanie danych jest dobrowolne. Podając dane osobowe klienci podpisują zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe pozyskane od klientów przechowywane są w bezpieczny sposób przy wykorzystaniu urządzeń informatycznych, niedostępny dla osób trzecich.
 4. Niezależnie od wyrażenia zgody na przekazywanie danych osobowych i ich przetwarzanie klienci wyrażają zgodę na pobranie linii papilarnych dowolnie wskazanego palca ręki. Pobrane w ten sposób dane osobowe (dane biometryczne) wykorzystane będą wyłącznie w celu świadczenia usług Mooye Solar Studio. Dane biometryczne przechowywane są w bezpieczny sposób przy wykorzystaniu urządzeń informatycznych, niedostępny dla osób trzecich.
 5. Dostęp do salonów MOOYE SOLAR STUDIO oraz prawo do korzystania z usług oferowanych przez salony MOOYE SOLAR STUDIO uzyskuje się po pozostawieniu przy pierwszej wizycie w Klubie, odcisku palca (system określa charakterystyczne punkty linii papilarnych, tworząc mapę odcisku palca, następnie przypisuje dany odcisk palca do zarejestrowanego Klubowicza. System nie jest w stanie odwrócić procesu zapisu, aby ponownie uzyskać odcisk palca; system zapamiętuje jedynie obraz, mapę, nie realny odcisk. System binarny nie pozwala na użycie danych przez niepowołane osoby, czy chociażby takie instytucje jak policja). Wstęp do salonów odbywa się na podstawie odcisku palca zarejestrowanego przy pierwszej wizycie.
 6. Klient, wyrażając zgodę na skan palca ma prawo do zasilenia konta, zyskując tym samym możliwość zmiany statusu karty. Dostęp do konta odpowiednio zabezpieczonego odbywa się z tylko za pomocą skanu palca.
 7. Z usług salonów Mooye Solar Studio mogą korzystać osoby, które ukończyły 18 rok życia.
 8. Korzystanie z usług Mooye Solar Studio odbywa się jedynie w godzinach otwarcia salonów.
 9. Przed skorzystaniem z usług salonu należy zgłosić się do pracownika obsługi w celu zapoznania się z przepisami korzystania z proponowanej oferty.
 10. Klienci Mooye Solar Studio zobowiązani są do przestrzegania zasad korzystania z proponowanych zabiegów, mają obowiązek stosować się do zaleceń obsługi. Personel ma prawo odmówić usługi osobom, których stan zdrowia budzi zastrzeżenia, nieletnim, osobom nieprzygotowanym do korzystania z usług. W przypadku rezygnacji z zaleceń personelu Klient zobowiązany jest do podpisania stosownego oświadczenia.
 11. Klienci będący pod wpływem alkoholu nie zostaną obsłużeni przez personel salonów.
 12. Klienci korzystają z zabiegów w salonie na własną odpowiedzialność – dotyczy to klientów nieposiadających karty klienta jak i klientów, którzy tę kartę posiadają.
 13. Każdorazowo należy zapoznać się zasadami korzystania z sesji światłoterapii oraz korzystania z urządzeń solarium, które są udostępniane w każdej kabinie i w każdym salonie Mooye Solar Studio.
 14. Zasady korzystania z sesji światłoterapii i urządzeń solarium w Mooye Solar Studio:
  a) zaleca się korzystanie ze światłoterapii i urządzeń solarium nie częściej niż raz dziennie i nie częściej niż trzy razy w tygodniu. Należy robić przerwy między seansami – dla karnacji normalnej jednodniowe, dla skóry wrażliwej co najmniej dwudniowe;
  b) nie można łączyć w ten sam dzień opalania w solarium i na słońcu. Opalanie codzienne jest dopuszczalne tylko w przypadku wysokiej odporności na promienie UV lub bardzo małej ich dawki,
  c) utrzymanie efektu gwarantują 1 – 2 wizyty w tygodniu;
  d) należy dostosować rodzaj urządzenia, czas i częstotliwość korzystania z urządzenia do fototypu skóry i stopnia zaawansowania zbrązowienia skóry; razie potrzeby należy zwrócić się o poradę do obsługi salonu;
  e) do korzystania z sesji światłoterapii i urządzeń solarium należy używać specjalnych kosmetyków, które zapewniają ochronę oraz pielęgnację skóry, zwiększają intensywność i skuteczność zamierzonego efektu;
  f) nie należy używać kosmetyków z filtrami UV w salonach Mooye Solar Studio;
  g) przed sesją należy zmyć makijaż, oczyść dokładnie skórę twarzy i dekoltu
  za pomocą mleczka do demakijażu. Nie używać perfum ani dezodorantów, zdjąć biżuterię;
  h) podczas korzystania ze światłoterapii i urządzeń solarium należy zamknąć oczy i włożyć specjalne okulary ochronne;
  i) w przypadku znamion barwnikowych na skórze, należy zabezpieczyć je przed sesją, a w sytuacji innych poważnych problemów ze skórą, skonsultować się z lekarzem dermatologiem;
  j) w przypadku zażywania lekarstw lub doustnych środków antykoncepcyjnych należy przeczytać przed zabiegiem znajdującą się w ich opakowaniu ulotkę lub skonsultować się z lekarzem;
  k) w okresie choroby lub rekonwalescencji, w ciąży lub w okresie połogu, przed skorzystaniem z sesji należy skonsultować się ze swoim lekarzem;
  l) w przypadku wykonywanych zabiegów kosmetycznych, należy skonsultować się ze swoją kosmetyczką;
  m)w salonach należy zawsze stosować się do zaleceń i rad personelu. W przypadku rezygnacji z zastosowania się do rad personelu, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia.
 15. Wymienione przypadki stanowią przeciwwskazania do korzystania ze światłoterapii, urządzeń solarium, jednak ich ostateczna ocena należy do lekarza specjalisty lub kosmetyczki.
  a) bardzo jasna karnacja (fototyp I – celtycki);
  b) uczulenie na słońce, nadwrażliwość skóry na promienie słoneczne;
  c) bielactwo;
  d) rozległy typowy trądzik, trądzik różowaty, opryszczka;
  e) rozszerzone naczynka na twarzy lub ciele;
  f) liczne znamiona barwnikowe skóry, blizny;
  g) niezagojone tatuaże;
  h) ciąża, karmienie piersią;
  i) miesiączka;
  j) gorączka, stany zapalne;
  k) przebyta niedawno operacja (okres rekonwalescencji);
  l) choroby serca i układu krążenia, nerek, tarczycy, epilepsja, nadciśnienie tętnicze i inne poważne choroby przewlekłe;
  m) aktywne zabiegi kosmetyczne i medycyny estetycznej ( szczególnie z zastosowaniem retinolu, kwasów owocowych, glikolowych, środków wybielających, zabiegi oczyszczające i depilujące;
  n) stosowanie kosmetyków z retinolem, kwasami hydroksylowymi(AHA, BHA), szamponu z dziegciem, perfum i dezodorantów bezpośrednio przed opalaniem;
  o) stosowanie środków fotouczulających;
  p) stan osłabienia i wyczerpania.
 16. Klient ma obowiązek zgłoszenia obsłudze o swojej pierwszej wizycie na urządzeniach znajdujących się w salonach Solar Studio w celu doboru urządzenia, doboru czasu sesji oraz wytłumaczenia instrukcji obsługi maszyn przez personel.
 17. Zarówno przed jak i po skorzystaniu z usługi należy niezwłocznie zgłosić obsłudze salonu każdą usterkę urządzenia jak i wszelkie nieprawidłowości. Brak takiego zgłoszenia może skutkować konsekwencjami finansowymi dla klienta.
 18. W przypadku uszkodzenia urządzenia przez klienta, odpowiedzialność za szkody ponosi korzystający z usługi.
 19. Zabrania się korzystania z urządzeń znajdujących się w salonie w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem.
 20. W przypadków problemów w czasie korzystania z zabiegów światłoterapii lub solarium należy niezwłocznie opuścić kabinę i powiadomić obsługę.
 21. Klienci Solar Studio mają możliwość dokonania wcześniejszych rezerwacji na wybrane urządzenia. Rezerwacje mogą ulec opóźnieniu do 15 minut.
 22. Podczas korzystania z zabiegów Solar Studio, Klienci mają możliwość skorzystania z ręczników osłaniających twarz. Za ręczniki pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 10 zł.
 23. Klienci Solar Studio mają możliwość zakupu w salonach karnetów rabatowych. Karnet jest ważny 6 miesięcy. Istnieje możliwość jego przedłużenia. W przypadku nie wykorzystania środków z karnetu przed upływem terminu jego ważności, środki z karnetu wygasają.
 24. W przypadku, gdy w ciągu danego roku kalendarzowego, Klient uzbiera odpowiednią ilość punktów, zmienia w następnym roku kalendarzowym swój status rabatowy na wyższy, zyskując większe korzyści. Punkty sumują się ze wszystkich salonów. Jeżeli Klient nie pozyska wystarczającej ilości punktów do zmiany statusu, staje się Klientem standardowym, bez posiadania rabatów. Poniżej informacje:
  * srebrne konto – 1500 -2000 punktów- 3% rabatu
  * złote konto – 2000- 2500 punktów – 5 % rabatu
  *platynowe konto – od 2500 punktów – 7% rabatu
 25. Rabaty przysługują Klientowi, który korzysta ze swojego konta przy pomocy odcisku linii papilarnych palca u ręki. W przypadku braku takiego zabezpieczenia, Klient obsługiwany jest jako standardowy Klient.
 26. Rabaty przysługują zarówno na opalanie jak i kosmetyki do opalania. W przypadku kosmetyków obowiązują poniższe rabaty:
  *srebrne konto – 3%
  * złote konto – 5%
  *platynowe konto – 6%
 27. SOLAR STUDIO Sp. z o.o. – MOOYE SOLAR STUDIO zastrzega sobie możliwość zmian cen w ciągu roku na oferowane usługi i produkty.
 28. Na wybranych urządzeniach obowiązuje indywidualna cena – w przypadku sesji trwającej poniżej 10 minut, koszt opalania jest równoznaczny kwocie odpowiadającej 10 minutom. Powyżej 10 minut sesji, Klient rozliczany jest za minuty.
 29. SOLAR STUDIO Sp. z o.o. – MOOYE SOLAR STUDIO nie ponosi odpowiedzialności za wypadki spowodowane z winy osób korzystających z zabiegów światłoterapii jak i solarium lub osób trzecich.
 30. Mooye Solar Studio nie ponosi odpowiedzialności za wartościowe i materialne rzeczy pozostawione w salonie przez klientów.
 31. Osoby naruszające regulamin zostaną wyproszone z salonów bez prawa do zwrotu uiszczonych opłat.
 32. Mooye Solar Studio zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie.