Cennik

  • 2,80 zł

Solarium w Kielcach, mieszczące się przy ulicy Czarnowskiej, otworzyliśmy w 2005 roku. Działamy w tym miejscu z powodzeniem już od wielu lat i cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych Klientów. Chętnie poprawiają z nami koloryt swojej skóry, a także korzystają z uroków terapii światłem w solarium. Chcąc się za to wszystko odwdzięczyć dokładamy wszelkich starań, by stale udoskonalać ofertę.

Wyposażanie solarium w Kielcach

Do dyspozycji naszych klientów w solarium w Kielcach oddaliśmy trzy łóżka, dwie kabiny stojące i kabinę do opalania natryskowego. Postawiliśmy na renomowanych producentów dlatego też w salonie korzystamy z solarium Ergoline oraz Mega Sun.

Leżanki zapewniają maksimum wygody. Aromatyzowane i orzeźwiające powietrze potęgują niezwykłe doznania w trakcie sesji. Jeśli do tego wszystkie dodamy możliwość słuchania swoich ulubionych utworów z odpowiednią akustyką otrzymujemy przepis na idealny relaks. Z kolei solaria stojące (tzw. tuby) posiadają specjalną podłogę wibrującą. Dzięki nim, oprócz pięknie opalonego ciała, poprawiamy metabolizm organizmu, który sprzyja z kolei procesom odchudzania. To jednak nie wszystko, bowiem zwalczamy również cellulit i poprawiamy siłę mięśni.

Solarium natryskowe That’so Sun Make Up jest w pełni zautomatyzowane. Otrzymujemy równomierną opaleniznę z natychmiastowym efektem WOW. Opalanie w solarium w Kielcach nigdy nie było takie łatwe i przyjemne. Więcej o tej nowoczesnej i cieszącej się co raz większą popularnością metodzie możesz przeczytać na naszym BLOGU.

Kosmetyki do solarium w Kielcach

W solarium w Kielcach oferujemy naszym Klientom bogaty wybór kosmetyków do solarium znanej i lubianej marki Soleo oraz Super Tan. Zachęcamy również do zakupu kremów do opalania w solarium naszej własnej marki Solar Revolution.

Co jeszcze oferujemy?

Oprócz wyżej wspomnianych kosmetyków posiadamy bardzo trwałe perfumy firmy Yodeyma o intrygujących nutach zapachowych oraz świece i woski Yankee Candle. Pomogą one stworzyć niesamowitą atmosferę w dowolnie wybranym przez Ciebie pomieszczeniu. Zapach piżma idealnie sprawdzi się do sypialni (to afrodyzjak), zaś drzewo sandałowe ukoi skołatane nerwy. Jaki zapach wybierzesz dla siebie?