Show all

  Najlepsze solarium w Łodzi – najprawdopodobniej to właśnie my

  najlepsze solarium w Łodzi w Ogrodach Geyera

  Dlaczego Mooye Solar Studio to najprawdopodobniej najlepsze solarium w Łodzi? Za to, jak postrzegane jest dane miejsce odpowiada wiele czynników. Wśród nich wyróżnić można m.in. dostępne wyposażenie, szeroki wachlarz usług i produktów, bezpieczeństwo, wykwalifikowana kadra, dogodna lokalizacja, godziny otwarcia. W poniższym artykule przyjrzymy się dokładniej tym elementom i tym samym odpowiemy na zadane pytanie.

  Wyposażenie solarium

  Z pewnością jedną z wielu zalet salonu w Łodzi jest bogaty wybór kabin. Jest ich aż 10 i to zarówno leżących, jak i stojących. To najnowocześniejsze urządzenia zapewniające maksimum komfortu. Posiadają:

   • ergonomiczne łóżka z podgłówkiem, podłokietnikami i podpórkami pod stopy,
   • intuicyjne ekrany dotykowe łatwe w obsłudze,
   • aromatyzowane powietrze we wnętrzu kabiny lub tunelu pobudzające wszystkie zmysły,
   • innowacyjną wentylację dostarczającą przyjemne odczucie chłodu,
   • idealne nagłośnienie i możliwość słuchania ulubionych utworów podczas sesji,
   • wodną mgiełkę dla przyjemnego odświeżenia ciała.

  Co więcej, na karcie klienta można zapisać i przechować wszystkie indywidualne ustawienia urządzeń. To znacznie usprawnia korzystanie z naszego solarium.

  Terapia światłem w solarium

  Piękna opalenizna, która poprawia nastrój to zbyt mało. Pragniemy dlatego zaoferować klientom coś więcej – mowa tu o koloroterapii. Jej pozytywny wpływ na ludzki organizm został udowodniony naukowo. Każdy kolor światła odpowiada za coś innego. I tak:

  • niebieski jest pomocny przy leczeniu problemów skórnych oraz przyspiesza regenerację skóry,
  • zielony pomaga się uspokoić, zrelaksować, odprężyć,
  • czerwony pobudza produkcję kolagenu, poprawia elastyczność skóry, hamuje procesy starzenia, spłyca zmarszczki, a nawet skutecznie walczy z objawami m.in. łuszczycy,
  • żółty pozwala na lepszą syntezę witamy D3, która odpowiedzialna jest za odporność i kondycję.

  Wybierz odpowiedni dla siebie. Solarium Ergoline Prestige Bluevision, Ergoline Prestige 1600 i wiele innych czeka właśnie na Ciebie.

  Bezpieczne opalanie w solarium

  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, by normy promieniowania UVB (odpowiedzialnego za poparzenia) lamp w solarium zmniejszyć do 0,3 W/m2, czyli do poziomu naturalnej mocy promieni słonecznych. W przeciwieństwie do większości salonów w Polsce postanowiliśmy dostosować się do nowych wytycznych. Mooye Solar Studio zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro i zdrowie swoich klientów, dlatego też urządzenia spełniają powyższą normę. Należy jednak podkreślić, że poziom promieniowania UVA, które odpowiedzialne jest za brązowienie skóry nie uległ zmianie.

  Poza tym każda kabina jest regularnie i dokładnie dezynfekowana. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza, że walka z koronawirusem nie została jeszcze wygrana.

  Długoletnie doświadczenie

  Jesteśmy obecni na polskim rynku już ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży, które pozwoliło stworzyć sieć salonów. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować bardzo konkurencyjne ceny. Poza tym udało się spełnić kolejne nasze marzenie – pod koniec lutego otworzyliśmy pierwsze solarium w Łodzi.

  Wysoka jakość świadczonych usług nie zależy tylko od pięknie urządzonego salonu i nowoczesnych urządzeń. Ważni są ludzie, którzy tworzą zespół. Dbamy dlatego o ich stały rozwój, by posiadali specjalistyczną wiedzę z zakresu pielęgnacji skóry i zdrowego opalania w solarium.

  Lokalizacja w centrum Łodzi

  Ogrody Geyera zlokalizowane są po zachodniej stronie najbardziej reprezentacyjnej ulicy w Łodzi – ulicy Piotrkowskiej. Ponadto znajdują się naprzeciwko Parku Reymonta w kwartale zamkniętym ulicami: Czerwoną, Wólczańską i Sieradzką.

  Przez wiele lat kompleks pofabryczny stanowił czarną plamę na mapie miasta. Miejsce, które w XIX wieku dzięki Ludwikowi Geyerowi znacząco przyczyniło się do rozkwitu Łodzi stopniowo popadało w ruinę. Nadszedł w końcu odpowiedni czas by to zmienić, by nadać tej przestrzeni nowe życie.

  Dziś to miejsce wielu spotkań nie tylko lokalnych mieszkańców. Sprzyjają temu letnie pokazy filmów pod rozgwieżdżonym niebem, place zabaw dla najmłodszych, liczne wystawy, koncerty i jarmarki. Znajdziesz tu restauracje, butiki, biura, sklepy, salony SPA, fitness kluby. Nie mogło zabraknąć oczywiście solarium.

  Retkinia, Bałuty, Stare Polesie, Fabryczna, Źródliska – bez względu na to, w której części miasta mieszkasz dojazd do nas nie jest trudny z uwagi na lokalizację w centrum Łodzi. Jeśli zechcesz skorzystać z własnego środka transportu czeka na Ciebie przestronny parking. Niespełna 100 m dzieli bramę wejściową do kompleksu od przystanku tramwajowego Piotrkowska-Czerwona.

  Solarium czynne w niedziele

  Dobre solarium w Łodzi to takie, które jest otwarte we wszystkie dni tygodnia. Zapraszamy zatem od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-22.00, w soboty – w godz. 9.00-20.00, a w niedziele – w godz. 12.00-20.00. Dzięki temu bez problemu możesz dobrać odpowiedni termin wizyty uwzględniając wszystkie swoje plany.

  Kosmetyki do solarium

  Pragniemy zadbać o naszych klientów w sposób kompleksowy dlatego też stworzyliśmy własną markę specjalistycznych kosmetyków do opalania w solarium Solar Revolution. Dzięki nim miejsca szczególnie wrażliwe takie, jak twarz, dekolt czy nogi zostaną głęboko nawilżone. Nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji i pomogą dobrać odpowiedni preparat zgodny z indywidualnymi preferencjami oraz typem karnacji. Uczulamy, że opalając się w solarium należy wybierać tylko te kremy i balsamy, które są do tego przeznaczone.

  Największa perfumeria Mooye

  Z nami zyskasz nie tylko zdrową i pięknie wyglądającą opaleniznę. Jak na najlepsze solarium w Łodzi przystało oferujemy największy wybór luksusowych i bardzo trwałych perfum marki Mooye. Swój ulubiony zapach znajdą zarówno panie, jak i panowie.

  Co więcej, zapewniamy szeroki asortyment świec sojowych do domu, wosków perfumowanych oraz zawieszek do samochodów. Inspirację do ich stworzenia czerpaliśmy z takich znanych marek, jak Hugo Boss, czy Dolce & Gabbana.

  Krótkie podsumowanie

  Słowa, słowa, słowa? Przyjdź i przekonaj się sam. W Ogrodach Geyera w Łodzi nie tylko dobrze zjesz, posłuchasz muzyki i spędzisz miło czas z przyjaciółmi. Zyskasz coś jeszcze – wspaniałą opaleniznę, jędrną skórę i zahamowanie jej procesów starzenia w solarium kolagenowym.