Opalanie natryskowe

SOLAR STUDIO

EKSPERT W DZIEDZINIE OPALANIA

JEŚLI NIE SOLARIUM TO CO?

Nowoczesne opalanie natryskowe w automatycznej kabinie That'So to alternatywa dla osób, które nie mogą korzystać z solarium. Opalanie natryskowe jest całkowicie bezpieczne, bez promieniowania UV, bez podrażnień i jakiegokolwiek ryzyka. Polega na równomiernym rozpyleniu mgiełki opalającej na powierzchni ciała, dzięki zastosowaniu elektostatycznego przyciągania cząsteczek kosmetyku (technologia Micro Core). Kosmetyk stosowany podczas opalania zawiera naturalne kosmetyki - bronzer DHA i liczne substancje odżywcze, nawilżające skórę - dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Opalanie w kabinie That'So to bardzo krótki zabieg - samo nałożenie preparatu brązującego to dwa 6-sekundowe etapy opalania (przód i tył ciała). Kabina jest półotwarta, więc nie ma problemu ze wstrzymaniem oddechu na kilka sekund. Następnie rozpoczyna się etap suszenia ciała delikatnym nawiewem powietrza. Efekt jest widoczny natychmiast po aplikacji, kolor pogłębia się przez kolejne 24 godziny a utrzymuje się do 12 dni, w zależności od przygotowania skóry i pielęgnacji po opalaniu. Z opalania w kabinie That'So może korzystać każdy bez względu na wiek. Jest idealne rozwiązanie dla osób ze zmianami skórnymi, nie mogącymi korzystać z solarium, a także dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

PRZED: * Na 24 godziny przed zabiegiem przygotuj skórę, robiąc dokładny peeling (szczególnie łokcie, kolana, wokół nosa i brwi) * Na 24 godziny przed zabiegiem unikaj depilacji woskiem i golenia - zmniejszy to podrażnienia skóry * Przyjdź do salonu w luźnym, wygodnym ubraniu, nie nakładaj wysokich butów ani rzemiennych sandałów * Bezpośrednio przed aplikacją nie używaj dezodorantów, perfum, balsamów, kremów i zmyj makijaż ( specjalne mleczko do demakijażu Tan Make Up Remover dostępne w salonie) * Zdejmij odzież i biżuterię * Załóż na głowę opaskę i zepnij włosy, pozostawiając linię włosów i uszy odkryte (jednorazowe opaski dostępne w salonie) * Zabieg możesz wykonać nago, w bieliźnie lub bikini * Zastosuj Hydra Protect Cream (specjalny krem ochronny dostępny w salonie) na spody stóp.

PODCZAS: * Ustaw stopy na metalowych płytach, stojąc przodem do kolumny z napisem TAN * Naciśnij czerwony przycisk Start, aby rozpocząć natrysk. * Postępuj zgodnie z instrukcjami przewodnika głosowego, który poprowadzi Cię przez całą sesję, informując kiedy się odwrócić * 60- sekundowa sesja suszenia rozpocznie się automatycznie, pozwalając na osuszenie ciała; w razie potrzeby sesje suszenia można powtarzać aż do momentu całkowitego osuszenia ciała

PO: * Przed ubraniem się, starannie wytrzyj paznokcie, dłonie i dolne części stóp * 6-8 godzin po aplikacji nie należy się myć, zaleca się też unikać nadmiernego wysiłku (pocenia się) * Po każdej kąpieli  wskazane jest zastosowanie balsamu nawilżającego w celu odpowiedniej pielęgnacji opalonej skóry i maksymalnego przedłużenia efektu opalenizny * Unikać dłuższych kąpieli, sauny, zbyt energicznego wycierania ciała ręcznikiem, gąbką itp * Unikać basenów, gdyż chlor może spowodować wybielanie skóry Jeśli zastosujesz się do tych zaleceń, opalenizna utrzyma się od 7 do 12 dni (to zależy od typu karnacji). Przy regularnej aplikacji przedłużasz trwałość opalenizny.